2018 Yılında En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

2018 Yılında En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi günümüzde peşin paraya ihtiyacı olan insanların çoğunun başvurduğu ilk yollardan biri. Bu başvuruyu yapmadan önce birçok araştırmaya girerek en uygun ihtiyaç kredisini bulmaya çalışmak gerekiyor. İhtiyaç kredisine günümüzde başvuru yapmak çok kolay. Kefilsiz, evraksız veya sms yoluyla ihtiyaç kredisi yapmak çok kolaylaştı. Fakat bankaların bu krediyi vermeden önce bir takım şartları var tabi ki.

Bankaların ihtiyaç kredisi verirken dikkat ettiği detaylar şunlardır; Hali hazırda bulunan hesaplarınız ve kredi kartlarınızın 5 yıl içinde ödeme aksaklığı olup olmaması. Kefil olduğunuz kişilerin tutumu ve kefil gösterdiğiniz kişinin performansı. Gelirinizin giderlerine oranı ve Bankadaki mevzuatlarınız. Son olarak her kredi başvurusunda olduğu gibi dikkat edilen en önemli detay kredi notlarınız.

En uygun ihtiyaç kredisi dendiği zaman akla gelen ilk bankalar devlet bankaları olmalıdır. Çünkü neredeyse her banka kredi verirken devlet bankalarının faizleri diğer bankalara göre biraz daha düşük olmaktadır.

İhtiyaç kredisi veren bankaları, faiz oranlarını ve vade sürelerini inceleyecek olursak;

Türkiye İş Bankası

Yaz Kredisi 1 ay minimum 48 ay maksimum vade ile sizlere %1.80 faiz oranında bir ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Vakıfbank

Yaz Kredisi 3 ay minimum 48 ay maksimum vade ile %1.66 faiz oranında ihtiyaç kredisi vermektedir.

ING BANK

Kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi 3 ay minimum 48 ay maksimum vade ile %1.74 oranında ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

ICBC Turkey

Hesaplı kredi minimum 3 ay maksimum 48 ay ile %1.85 oranında bir ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

CEPTETEB

Masrafsız ihtiyaç kredisi %1.89 faiz oranıyla ve 3 aydan başlayıp 48 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

HSBC

İhtiyaç kredisi kampanyası 3 aydan başlayarak 48 aya kadar vade sunarak %1.89 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Alternatif Bank

yaz kredisi minimum 3 ay maksimum 48 ay ile %1.93 oranında bir faiz oranı sunmaktadır. ING BANk Dijital Kredi 3 aydan 48 aya kadar vade ile %1.94 oranında bir ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Son olarak en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar deyince akla gelmesi gereken devlet bankalarından biri

Ziraat Bankası

Ziraat kredi paketi ile 3 aydan 48 aya kadar vade oranıyla %1.63 faiz oranıyla en düşük faiz oranını veren banka oluyor.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*