Akbank Çalışma Saatleri

1948 yılında Hacı Ömer Sabancı’ nın içlerinde bulunduğu bir grup iş adamının Adana’ da pamuk üreticilerine finansman sağlayabilmek için kurulan Akbank bugün 900 şube ve 15.000 çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Özel bir banka olduğu için bir çok müşteri portföyüne sahip bankalardan biridir.

Türkiye genelinde bulunan tüm şubeleri ile kaliteli bankacılık hizmeti sunan Akbank her geçen gün daha da artan müşterisi ile Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankaları arasında yer almaktadır. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde merkez ve şubelerden hizmete alınabilmektedir. Hafta sonu ise telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı üzerinden hizmete devam etmektedir.

Hafta içi her gün 09. 00- 12. 30 saatleri arasında 1 saat öğle tatili ile beraber 13. 30- 17. 30 saatlerinde hizmet vermektedir. Bankanın öğle tatili sırasında herhangi bir şubesi açık bulunmamaktadır. 09. 00- 17. 30 saatleri arasında tüm bankacılık işlemleri yapılmaktadır.

Akbank genel merkez binası İstanbul’ da yer almaktadır. 7/ 24 telefon bankacılığında sesli yanıt sistemi kullanan Akbank ayrıca müşteri hizmetleri ile bankacılık sektöründe başarılı olan bankalardan biridir. İnternet bankacılığı ile işlem yapmak isteyen müşterine ses tanıma sistemi ile güvenli hizmeti sunmaktadır.

Banka çalışma koşulları ve prensipleri arasında müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet verilmektedir. Bir çok şubede aynı çalışma prensipleri uygulanarak başarı ve kalite elde etmektedir. Akbank genel müdürlük dışında merkez binaları ile de müşterilere güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

444 25 25 numaralı telefondan müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak banka kartı ve kredi kartları ile ilgili işlemler yapabilir yada internet bankacılığı için web üzerinde Akbank sitesine giriş yapılabilmektedir. Banka ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası kullanılabilmektedir. Banka ile ilgili şikayet, öneri ve talepler internet üzerinden ya da iletişim bilgilerinde yer alan telefon numaraları ile yaparak detaylı bilgi edinilebilmektedir.

Akbank Genel Müdürlük Adres Ve Telefon

Sabancı Center 4. Levent 34330 İstanbul

Tel: 444 25 25

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*