Aktif Bank Kredili Destek Hesabı 2018

Nakit paranız kalmadığında, acil ödemeleriniz olduğunda , faturalarınızı karşılayacak nakdiniz yoksa başvurabileceğiniz hesap türüdür. Aktif Bank Vadesiz TL hesabınızda yeterli nakit olmadığında tanımlanan kredili destek hesabınızı alışverişinizde yada nakit alarak kullanabilirsiniz.

Kredili Destek Hesabı Nerelerde Kullanılır?

Telefon hattınıza TL yükleyebilir, maç bileti satın alabilir, nakit çekebilirsiniz, kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Eğer Kredili Destek Hesabı Başvuru esnasında belirttiğiniz takdırde bankamızdan kredi taksiti ve kredi kartı borcu ve fatura ödemelerinide gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Destek Hesabı Faiz Oranı :   Aylık faiz oranı %1,84

Kredili Destek Hesabı Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kredili Destek Hesabı Kullanım Faizi Ödemesi

Kredili Destek Hesabınızdan kullanım yaptığınız para kadar eksi olarak görünür ve hesap bakiyeniz eksi olarak göründüğü her gün için günlük faiz ekleyerek faiz borcu hesaplanacaktır. Kredili Destek Hesabı borcu ayın son iş günü o ay kullanıldığı oranda  toplam tutar faizi ile hesaplanmış olur ve borç olarak ekstrenize yansır ödemenizi ekstre yansıdığı tarihten itibaren 30 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kredili Destek Hesabınızın bulunduğu vadesiz hesabınızda eğer yeterli paranız var ise borcunuz otomatik olarak çekilecektir.Herhangi bir ödemede gecikme olursa eğer banka tarafından limitinizi kullanıma kapama gibi durumla karşılaşabilirsiniz. Kredili Destek Hesabını limitinizi kullanmadığınız takdirde hiç bir ücret ödeme durumu söz konusu değildir.

 

Kredili Destek Hesabı Kullanım Anapara Ödemesi
Kredili Destek Hesabınızdan kullanım yapılan anapara tutarı 1 yıl içerisinde ödemesi yapılmalıdır. Ödemelerde gecikme olduğu takdirde Aktif Bank Kredili Destek Hesabı kullanıma kapanabilir. Anapara gecikme faiz oranı %2,34 olarak hesaplanır.

Kredili Destek Hesabı Borcu Ödeme Kanalları

-Aktif bank şubelerinden, internet şubesinden yada başka bankada bulunan hesabınızdan Aktif Bank’taki IBAN’ına EFT yapabilirsiniz.

-Akbank ATM, Vakıfbank ATM yada PTTMatik ‘lerden borcunuzu ödeyebilirsiniz.

 

 

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*