Aktif Bank Ptt Emekli Kredi Başvurusu Kefilsiz Şartsız 2018

2018 Yılı Aktif bank yeni kredi başvurusu kampanyası ile PTT ‘den maaş alan emekli vatandaşlarımıza kefilsiz, koşulsuz, şartsız 60.000 Türk lirasına kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

PTT EMEKLİ KREDİSİ NASIL ALINIR ?

Aktifbank ile ptt işbirliği ile gerçekleşen bu kampanya emekli kredisi, maaşını ptt şubelerinden alan emeklilere özeldir. Emekli vatandaşlardan başvurusu sırasın da hiçbir koşul aranmamaktadır. Üstelik bu ihtiyaç kredisini almak için emekli vatandaşlarımızın bankaya gitmesine gerek yoktur. Emekli çektiği emekli ihtiyaç kredisini geri ödemek için uğraşmak zorunda kalmıyor şubeye gitmeden ek bir uğraşa girmeden kredisini düzenli olarak ödeyebiliyor.

Size en yakın ptt şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilir. Limitinize göre istediğiniz tutar da 60 Bin TL ‘ ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

​PTT EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA VE FAİZ ORANLARI NEDİR ? 

Aktifbank Ptt emekli kredisi faiz oranı  : 1.99 Olup 48 Aya kadar vade seçenekleri vardır.

Örnek Kredi Hesaplaması :  10.000 TL  için 36 ay taksitle emekli ihtiyaç kredisi aldığınız da 36 ay boyunca 417 TL kredi taksiti ödersiniz . 10.000 TL kredi için 36 ay taksitin geri ödeme toplamı 15.012 TL olarak tarafınızdan ödenecektir. Ayrıca 50 TL kredi tahsis ücreti sizden alınacaktır.

Faiz Maliyeti Tablosu

Kredi TutarıVade (Ay)Faiz OranıTaksit TutarıKredi Tahsis Ücreti  Yıllık Toplam Maliyeti
       10.000 TL               48           1,99%          352,29TL                           50 TL                              33,1363%


PTT Emekli ihtiyaç kredisi  için tabloda ki Aylık / Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz , ücret ve vergiler dahil edilmiştir. Kredi Hayat Sigortası dahil edilmemiştir.

Nasıl Başvurulur ?  : En yakın PTT Şubelerini ziyaret ederek başvuru formunu doldurarak anında ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi ÇOK Yorumu  : Her ne kadar şartsız ve koşulsuz diye bahsedilse de emekli kredi skoru ve borçlanması maaşı göz önüne alınıp krediler onaylanmaktadır. Eğer gelir düzeyiniz yeterli değilse, kredi kartı ödemeleriniz de sorunlar yaşamış olmanız durumun da veya 2. olarak kredi kullanmak isterseniz kredi başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanabilir.

Aktifbank ptt emekli kredisi başvurusu hakkın da tüm sorularınızı yorum kısmından bize sorarak cevap alabilirsiniz.

 6 yorum

  1. İyi akşamlar annem hem sskdan hemde emekli sandığından emekli maaşı alıyor sskdan aldığı maaş denizbank da 2 ayrı kredi var 30000 ve 10000 tamamı krediye kesiliyor.Ayrıca emekli sandığından aldığı 1585 TL maaşı ptt şubelerinden alıyor bu maaş da hiçbir kesinti yok aktifbanktan 4 kez Burganbankdan 2 kez başvuru yaptık ret geldi sebebini bilmiyoruz acil yardım lütfen

  2. Mrb skorum 1180 aktif bankadan 2000 aldım 3000 bin başvuruda bulundum red geldi maaşım 3500 başvurularım çok oldukları belirttiler bankalar ve basvuru nekadar surede siliniyor

  3. Merhaba ben ziraat bankasindan emekli maasimi aliyorum kredi basvurusunda bulundum eskiden kalan borcum takipte oldugundan vermediler ama ptt ye tasirsaniz ordan cikar dediler bu konu hakkinda bilgi alabilirmiyim

    • Merhabalar Ali Bey ; Bir kişi en fazla üzerine 3 kredi çekebilir. Siz çektiğiniz 6.000 TL krediyi günün de düzgün ödüyorsanız. 2. bir kredi çekebilirsiniz. İlk çektiğiniz krediyi 2. çekeceğiniz kredi ile kapatıp tek kredi ödemesi koşulu ile yapabilirsiniz. Bunun için en net bilgiyi ptt şubelerinden alabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*