Anadolubank Çalışma Saatleri

  Ülkemizin önde gelen finans kuruluşlarından biri olan Anadolubank A.Ş gerek şubeleri üzerinden ve gerekse de internet dünyası üzerinden müşterilerine sunduğu kaliteli bankacılık hizmetleri sayesinde ülkemizde en fazla müşterisi bulunan finans kuruluşları listesinde yer almaktadır.

Diğer bankalarda olduğu gibi müşterilerine hafta içi bankacılık hizmetleri sunan Anadolubank A.Ş müşterisi olmak açısından bankanın herhangi bir şubesine TC kimlik numaranız ile birlikte gitmeniz veya tercihiniz doğrultusunda internet dünyası üzerinden Anadolubank A.Ş online bankacılık sitesi üzerinden müşteri başvuru işleminizi gerçekleştirebilmektesiniz. Ayrıca birçok ülkelerde de bankacılık hizmetleri sunan Anadolubank A.Ş bu sayede geniş bankacılık hizmet ağına sahip olan finans kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Anadolubank A.Ş Hafta İçi Çalışma Saatleri İse Şu Şekildedir;

Mesai başlama saati: 09:00-12:30

Öğle tatili: 12:30-13:30

Öğle sonrası mesaisi: 13:30-17:00

Kapanış saati:17:00

Bu bakımdan Anadolubank A.Ş üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek açısından haftanın 5 günü içerisinde yukarıdaki mesai saatleri dahilinde banka şubesi üzerinden veya online internet bankacılığı üzerinden Anadolubank A.Ş bankacılık hizmetlerinden faydalanabilmektesiniz.

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*