Bank of China Turkey Çalışma Saatleri

       Çin ülkesine ait bankalardan biri olan Bank of China Turkey A.Ş bankası bilindiği üzere artık ülkemizde de bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. Diğer bankalarda olduğu gibi müşterilerine yalnızca hafta içerisinde hizmetler sunan Bank of China Turkey A.Ş bankası hafta içi çalışma mesaisine sabah 08:30’dan başlayarak 12:00’da öğle arası tatil vermektedir. Öğle sonrasında ise saat 13:00’da mesaiye başlayarak akşam saat 17:30’da mesaiyi sonlandırmaktadır.

Bank Of China Turkey A.Ş Hakkında Bilinmesi Gereken Diğer Detaylar

Çin ülkesinde faaliyete başlayan ve sonraki dönemlerde de dünyanın birçok ülkelerinde bankacılık hizmetleri sunan Bank Of China Turkey A.Ş bankası, son olarak Türkiye’de de birçok illerde şubelerini açma kararı alarak bu sayede ülkemiz genel ekonomisine de ciddi anlamda ek katkılar sunmuştur.

Çin ülkesinin en önemli finans kuruluşlarından biri olan Bank Of China Turkey A.Ş bankası, diğer bankalarda olduğu gibi internet dünyası üzerinden de müşterilerine online olarak bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede Bank Of China Turkey A.Ş bankası müşterileri banka müşteri hizmetleri üzerinden internet bankacılık şifresi alarak birçok işlemleri online sistem üzerinden yapabilecektir.

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*