Burgan Bank Çalışma Saatleri

           Ülkemizin çeşitli illerinde birçok şubesi bulunan Burgan Bank A.Ş bankası diğer finans kuruluşlarında olduğu gibi müşterilerine yalnızca haftanın 5 günü bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Gerek şube üzerinden ve gerekse de internet dünyası üzerinden online olarak bankacılık hizmetleri sunan Burgan Bank A.Ş, bu sayede müşterilerin tercihi doğrultusunda hafta içi online olarak internet dünyası üzerinden de birçok bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Başarılı bankacılık hizmetleri sayesinde en fazla tercih edilen finans kuruluşları listesinde yer alan Burgan Bank A.Ş, bu sayede ülkemiz ekonomisine de ciddi anlamda ek katkılar sunabilmektedir. Yurtdışı üzerinden de bankacılık hizmetleri sunan Burgan Bank A.Ş bu sayede birçok ülkelerde de bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Burgan Bank A.Ş Hafta İçi Mesai Saatleri

Açılış sabah 09:00-12:00

Öğle arası 12:00-13:00

Öğleden sonra 13:00-17:00

Birçok finans kurumları ile hemen hemen aynı çalışma saatleri ile hafta içi bankacılık hizmetleri sunan Burgan Bank A.Ş müşterisi olmak açısından tercihiniz doğrultusunda yaşadığınız ildeki Burgan Bank şubesine başvuru yapabilir veya internet dünyası üzerinden online olarak başvuru yapabilmektesiniz.

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*