Çalışmayana Ve İşsize Kredi Veren Bankalar 

Herhangi bir işte çalışmadığınız takdirde birçok bankalardan kredi alabileceğinizi biliyor muydunuz, başta Vakıfbak olmak üzere birçok bankalardan işsiz olmanız durumunda zahmet çekmeden belirli miktar üzerinden kredi alabilmektesiniz. Çalışmayan ve işsiz olan bireyler tarafından ilgi gören işsize kredi imkanı sayesinde, yeni bir iş kurabilir veya varolan işinizi genişletebilmektesiniz.

Çalışmayana, İşsize, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Şunlardır;

  • Garanti Bankası internet başvurusu yaparak
  • Denizbank internet başvurusu ile 5 dakikada
  • Vakıflar Bankası üzerinden 48 aya varabilen kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz.
  • Akbank İnternet şubesi ile bu ara herkese kredi vermektedir. Aileniz de çalışan olması halinde o kişinin başvurması şansınızı arttırır.
  • N kolay Kredi ile eve teslim anında kredi imkanı bulunmaktadır.
  • En etkili kredi başvurusu en para ile başvurusu ile yapılmaktadır. Anında bankaya gitmeden kredi ve kredi kartı başvurunuz onaylanır . Adınıza açılan internet şubesi hesabı ile hızlı bir krediye sahip olabilirsiniz.

Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Çalışmadığınız takdirde ilgili bankalardan gelir belgesiz olarak kredinizi çekebilmektesiniz. Bir işinizin bulunmaması nedeniyle sizlerden maaş bordrosu talep etmeyen bankalardan ihtiyacınız doğrultusunda 10 bin tl ila 20 bin tl aralığında kredi talep edebilir ve kredini sonucunuzu da yalnızca 5 dakika içerisinde cep telefonunuz üzerinden öğrenebilmektesiniz. Gelir belgesiz olarak Vakıfbank’tan kredi almak istediğinizde banka tarafından sunulan ”direkt” isimli uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz ve buradan kredi başvurusunda bulunmanız yeterlidir.

Çalışmayana Ve İşsize Kredi Veren Bankalardan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Çalışmayana veya işsize kredi veren bankalardan kredi başvurusunda bulunmak istediğinizde, bankaların şubesine tc kimlik numaranız ile başvuruda bulunabilir veya bankaların internet bankacılık kanalı üzerinden tc kimlik numaranız ve sisteme giriş şifreniz ile giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilmektesiniz.

Çalışmayana Ve İşsize Kredi Veren Bankalardan Ne Kadar Kredi Talep Edilebilmektedir?

Çalışmayana ve işsize kredi veren bankalardan 10 bin tl ila 20 bin tl aralığında ve 48 aya varabilen vade seçeneği üzerinden kredi talebinde bulunabilmektesiniz. Sizlerden belgesiz ve maaş bordrosuz talep etmemesi sayesinde bankalardan kolayca kredinizi çekebilir ve bu sayede işinizi kurabilmektesiniz.

Çalışmayana Ve İşsize Kredi Veren Bankalar Neden Bu Uygulamaya Başvurdu?

Çalışmayan ve işsiz olan bireyler açısından devrim niteliğinde olan ve ayrıca bankalar açısından da kazançlı bir uygulama olan çalışmayana kredi olanağı sunan bankaların bu hizmet sayesinde sektöründe yeni bir prestiji elde edeceği gibi, müşteri yelpazesinin da genişletmek istemesi söz konusu olduğunu hatırlatmakta fayda görmekteyiz.

Çalışmayana Ve İşsize Kredi İmkanından Herkes Faydalanabilir Mi?

Çalışmayana ve işsize kredi olanaklarından herkesin faydalanması söz konusu değildir. Bireylerin, bu kredi olanağından faydalanabilmesi açısından kredi notunun iyi düzeyde olması ve bankalar çalışmayana kredi imkanı sunan bankalar tarafından belirtilerin koşullara uyması gerekmektedir. Çalışmayana ve işsize kredi imkanı hakkında bankaların şubelerinden daha detaylı bir biçimde bilgi alınabilmektedir.

Çalışmayana Ve İşsize Kredi İmkanından Bankalar Tarafından Sunulan Koşullar Nelerdir?

İlgili bankalar tarafından sunulan çalışmayana kredi olanağından faydalanmak isteyen bireylerin yasal olarak 18 yaşını doldurmuş olması, kredi notu puanı iyi konumda olması ve çalışmayana kredi başvurusunu birden çok bankalar üzerinden gerçekleştirmemiş olması gibi bazı koşullar sunulmaktadır. Bireylerin, bu koşulları yerine getirmesi durumunda ilgili bankalardan çalışmayana ve işsize kredi olanağından faydalanabilmektedirler.

Çalışmayana Ve İşsize Kredi Bireyler Açısından Sunduğu Faydalar Nelerdir?

Bireylerin ilgili bankalardan çalışmayana ve işsize kredi alması durumunda, iş hayatında yeniden aktif olabilmesi, hayalinde bulunan işletmeyi daha pratik bir yoldan kurması ve bu sayede geleceğe daha umutlu bir şekilde bakması söz konusu olduğundan, bu kredi türünün bireyler açısından oldukça faydalı olmaktadır.

Ayrıca, banka kredi vadelerinde 36 aylık vade yerine 48 aylık daha uzun süreçli vade imkanı sunulması ve faiz oranlarında da düşüşe gidilmesi gibi bazı ayrıntılar sayesinde de, bireylerin çalışmayana ve işsize kredi imkanı ödemesinde de avantajlı olabildiği söz konusu olmaktadır. Çalışmayana ve işsize kredi imkanından faydalanmak istediğinizde ilgili bankalara başvuru yapmanız yeterlidir.

 1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*