Denizbank Konut Kredisi Başvurusu 2018

Denizbank Konut Kredisi Başvurusu 2018

 

Denizbank Konut Kredisine Nasıl Başvurulur?

Denizbank Konut kredisi başvurusu için  herhangi bir Denizbank şubesine başvuru yapmanız gerekiyor. Dilerseniz sabit faiz seçeneği ile kredi taksitlerinizi eşit taksitlerde ödeyebilirsiniz. Ayrıca 25 yıla varan taksit seçenekleri de mevcut. Kredi başvuru aşamasında, T.C kimlik kartınız, gelir durumunuzu beyan eden bir belge ile Denizbank konut kredisi başvuru formu, Çalışmış olduğunuz iş yerine ait maaş bordronuz ile maaşınızda haciz veya borç bulunmadığına dair bir yazı istenilmektedir.

Ayrıca almak istediğiniz konuta ait tapu bilgileri de istenmektedir. Tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra uygun faiz ve ödeme taksit seçenekleri ile krediniz en kısa sürede hesabınıza yatırtmaktadır. Bunun dışında Denizbank konut kredisi için istenilen Konut sigortası, hayat sigortası ve Dask’ın da Denizbank da yaptırılması durumunda, Konut kredinizde  %0,02 oranında faiz puan düşüşü uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti başlangıçta bir defaya mahsus olmakta, kredi tutarının %0,5’i olarak hesaplanmaktadır.

Dask ve konut sigortaları, almak istediğiniz konutun metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca konut kredisi başvurusu aşamasında, 148,68 Tl Taşınmaz Rehin Ücreti ile Kdv dahil 700 Tl Ekspertiz ücreti talep edilmektedir. Tabi bu oran ve fiyatlar konutun metrekaresine, boyutu ve konumuna göre değişmektedir. Denizbank konut kredisi başvurusu içinde aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz ve ücretler dahildir.

Herkes ev sahibi olsun diye tüketicisin yanında olan Denizbank uzman danışmanları ve tecrübeli kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz her anda destek olmaya hazır. Denizbank ile istediğiniz evi alabilir, uygun ödeme seçenekleri ile 25 yıla kadar sabit faiz seçeneği ile eşit taksitlendirme fırsatından yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en yakın Denizbank şubesine uğrayarak, konut kredisi başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi detaylı öğrenebilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Her Anda Denizbank Yanınızda!

Denizbank zaman zaman yapmış olduğu kampanyalar ile tüketicisinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her türlü alana hitap eden ve uygun ödeme koşullarını ile kredi imkânlarıyla müşterilerini zor durumdan kurtaran Denizbank, uygun faiz koşulları ile sağladığı konut kredileri ile yine karşınızda!

Herkesin hayali bir ev sahibi olmak. Gelişen Türkiye’de kentsel dönüşümün de zorunlu olarak artması ile konut taleplerinde çok yoğun artış yaşanıyor. Tabi artan talebin etkisi de konut fiyatlarının artmasına neden oluyor. Gerek ihtiyaç, gerek yatırım amaçlı olsun konut kredilerinde Denizbank desteği sürmeye devam ediyor. Uygun taksit seçenekleri ve faiz koşulları ile Denizbank diğer bankalara fark atmayı başarmıştır. Seçmiş olduğunuz ev için yeterli paranız yoksa Denizbank hemen yanınızda!İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*