Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Mevcut arabalarını değiştirmek ya da sıfır araba almak isteyen kişiler için, DenizBank Taşıt Kredisi kurtarıcı olmaktadır. Denizbank, 2.el ya da 0 km araçlar için, uygun faiz oranlı ve vadeli olan, taşıt kredilerini, 3 ay erteleyebilme fırsatı ile vermektedir. Denizbank’ta, kredi ödemelerinde eşit ya da esnek, vade ödeme planları mevcuttur. Başvurunuza,1 gün içerisinde cevap verilmektedir. Geri ödeme günlerinizi, kendi tercihinize göre, geri ödeme gününden 45 gün sonrasına kadar, belirleyebilme imkanına sahip olmaktasınız.

2018 Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplamaları

 Denizbank taşıt kredisi hesaplama; Kredi tutarı 25.000TL için oluşturulan 48 ay vadeli örnek tablo;

Aylık faiz oranı, %1,67, kredi tahsis ücreti %0,5, toplam ücret 131,25 TL, aylık toplam maliyet oranı % 2,276, yıllık toplam maliyet oranı % 27,2712 olmaktadır.

2018 DenizBank Taşıt kredisi hesaplama, 0 km araçlar için, fatura bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmını kapsayacak şekilde, % 70, 100.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 olarak hesaplanmaktadır.

2. El arabalar için kredi hesaplama ise, kasko değeri üzerinden, 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için  %70, 100.000 TL’yi aşan kısmı içinse %50 oranında kredilendirilir.

Denizbank tarafından uygulanmakta olan, 3 ay taksit erteleme kampanyası, erteleme süresi içerisinde olmak kaydı ile kredi vadesi 48 ayı geçemez. DenizBank, faizleri değiştirebilir ya da kampanyayı durdurabilir. Kasko ve hayat sigortasının, Denizbank’tan yapılması durumlarında, faiz oranlarında 0,2 puan indirim uygulanmaktadır. Kredi tutarının %0,5 ‘i kredi tahsis ücreti olarak alınmaktadır. Kredi için tahsil edilen tüm vergi, ücret ve faizler, yıllık ve aylık olarak hesaplanan toplam maliyet oranlarının içerisindedir. Denizbank, müşterilerine sunmuş olduğu kredi faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Denizbank Taşıt Kredisi Alabilmek İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

Nüfus cüzdanı, başvuru formu, ücretli çalışan iseniz, maaş bordrosu veya şirketten imza sirküleri beraberinde, maaş yazısı. Serbest meslek sahipleri için, son 3 yılı içeren vergi levhası. Banka tarafından gerekli görülmesi durumunda ise, kira kontratı ya da tapu örneği, fatura örneği, proforma fatura gibi ekstra bilgi ve evrak talebinde bulunulabilir.

Denizbank’ta Kobilere Özel Taşıt Kredisi

Denizbank kobilere özel ayrı bir taşıt kredisi daha vermektedir. Bu krediye 60 aya kadar vade yapılabilmektedir. Aracın kasko değeri üzerinden, %70’ine kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bunun dışında, taksi plakası alma kredisi, servis minibüsü alım kredisi ve otobüs alım kredisi gibi pek çok alanda da taşıt kredisi vermektedir. 2018 uygun faiz oranlarından sizlerde yararlanarak, arabanızı alabilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*