Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Krediler insanları zor zamanlardan kurtaran ve para akışını sağlayan banka hizmetleri olmaktadır. Akrabadan eşten dosttan borç para toplamak yerine kişiler tek bir noktadan istediği limitlerde krediler alarak hem para akışlarını hızlandırmakta hem de oldukça iyi bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kredi alındıktan sonraki tüm ödeme planları ve ödeme dönemleri de kişilerin isteklerine göre ayarlanmakta ve zorlanmadan aylık ödemeler ile tüm kredi borçlarını ödeyebilmektedirler.

Son derece avantajlı ve kaliteli bir sistem sunan bankalar kredi verme konusunda birbirleri ile yarışmakta ve herkes için uygun krediler vermektedir. Çalışanlar, çalışmayanlar, emekliler, memurlar veya ev hanımları kredi alabilmektedir. Ev hanımlarına kredi veren bankalar oldukça fazla sayıda bulunmakta ve hemen hemen tüm bankalar geliri olmayan ev hanımları için krediler vermektedir.

Ev Hanımları İçin Düşük Faizli Kredi İmkanları

Kredi alabilmek için öncelikle sigorta dökümleri, gelir belgeler, mal varlığı belgeleri gibi belgelerin bankaya sunulması gerekmektedir. Ev hanımlarının herhangi bir gelir belgesi veya bir işletme tarafından ödenen sigorta primleri bulunmadığı için bu tür belgeleri temin edemeyecektir. Dışarıdan ödenen sigorta primleri veya ev hanımlarının aylık gelirleri varsa bunlar belgelenerek kredi alınmak istenen bankaya verilebilir.

Ev hanımlarının üstüne herhangi bir taşınmaz mal veya aylık bir geliri yoksa bankalar bu aşamada yine ev hanımları için kredi imkânı sunmaktadır. Fakat bu aşamada ilk olarak eşlerinin gelirleri ve sigorta belgeleri istenmektedir. Bu tür belgeler ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Fakat bu tür belgeleri de karşılayamayan kişiler için de kredi verme imkânı olmaktadır.

Belli limitlerde ve belli ödeme planları içerisinde ev hanımlarına kredi veren bankalar hiçbir evrak ve belge istemeden kredi verebilmektedir. Fakat kişilerin eski dönemlerden kalma kredi borçları bulunmamalıdır. Aynı zamanda geçmişteki krediler düzenli olarak ödenmiş olmalı veya kredi notu düşük olmamalıdır.

Gelir Belgesi Olmadan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Gerekli olan şartları sağlayan ev hanımları için belli tutarlarda ve belli faiz oranlarında krediler çıkmaktadır. Bunun için öncelikle ev hanımları kredi sorgulaması yapması gerekmektedir. Kredi alınmak istenen bankanın internet sistemi üzerinden öncelikle T.C kimlik numarası ve iletişim adresleri ile kredi alınıp alınmayacağına bakılmalıdır.

Bu işlem için öncelikle almak istediğiniz kredi limitini ve ödeme planlarınızı belirtmeniz gerekmektedir. Gerekli olan bilgilerin sisteme girilmesinden sonra ise cep telefonlarına gelecek olan dört haneli güvenlik kodunu sisteme girmeli ve sorgulama işlemine başlamalısınız. Eğer sizler için kredi çıkma şansı varsa sistem sizden birkaç tane daha özel bilgi isteyecektir. Anne kızlık soy isimleri ve nüfus cüzdanı seri numarası gibi bilgiler de girildikten sonra kredi onayınız için merkeze iletilecek ve kredinizin onaylanması durumunda hiçbir ek masraf ve belge olmadan ev hanımlarına kredi veren bankalar aracılığı ile istediğiniz limitteki kredileri alabileceksiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*