Gelir Belgesiz Kredi

Geliriniz var ise fakat SGK ‘ ya kayıtlı bir çalışan olarak görünmüyorsanız yani geliriniz belgesiz ise kredi çekme imkanınız bulunmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

BankalarGelir Belgesi İbrazıMaksimum Kredi LimitiTahsis ÜcretiFaiz Oranı
N Kolay Kredi yok 30.000 TLBinde 5 oranı İncele
CEPTETEB yok 30.000 TLYok İncele
Enpara yok 30.000 TLYok İncele
Odeabank Gerekli olursa istenecek 35.000 TLBinde 5 oranı İncele

N Kolay Gelir Belgesiz Kredi :

Aktif bankasından başvurunuzu yapıp maksimum limit 30.000 TL kredinizi binde 5 oranında tahsis ücreti ve herhangi bir sigortaya gerek olmadan 48 ay süre ile ödeme yaparak alabilirsiniz. Gelir belgesi ve evrak istenmemektedir hesap açılışı için evinize kurye gönderilir kolayca kredi çekebilirsiniz.

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi :

Teb bankasından sadece internet üzerinden yapılan 30000 TL kredinizi sigorta masrafı hariç gelir belgesi olmadan ve dosya masrafsız kullanabileceğiniz kredidir. Banka müşterisi değilseniz bile hesap açılışı için banka çalışanları olduğunuz yere gelip işlemlerinizi kredi için başlatabilir.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi :

Maksimum limiti 30.000 TL olan krediyi herhangi bir dosya ve sigorta masrafı gerekmeden , gelir belgesi olmadan 48 ay süre ile kullanabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz şubeye gitmeden bulunduğunuz yere banka çalışanı yönlendirilmektedir kolayca hesap açılışınız yapılmaktadır.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi :

Odeabank müşterisi olmasınız bile kredi başvuru yaptıktan sonra onay gelirse bir belge gerekmeden kredinizi alabilirsiniz. Fakat banka müşterisi değil iseniz Ptt şubelerinden yada Odeabank şubelerinden gidip hesap açılışı için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Aktibank N Kolay Gelir Belgesiz Kredi :

AktifBank n kolay kredi başvurusu ile herkese anında 60.000 TL ‘ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Krediniz onaylandıktan sonra passolig kartınız varsa krediniz hesabınıza anında yüklenir yoksa hemen kurye ile size kartınızı ve evraklarınızı hızlıca göndermektedirler. Bu sayede anında n kolay kredinizi gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Size şartsız kefilsiz belgesiz kredi hizmeti sağlayan en kolay bankadır.

 

Gelir Belgesiz Kredi İçin Gereken Şartlar

-Kredi notunuz ve kredi raporunuz detaylı olarak banka tarafından incelenmektedir.  Finansal geçmişiniz ve durumunuz banka tahsis birimi için önemli bir değerlendirme ölçütüdür.

-e-Devlet üzerinden vergi levhası , sigorta hizmet dökümü gibi belgelere ulaşılmak isteniyor bunun amacı ise gelir belgesi istenmediği için resmi kayıtlı gelirinize bakılmasıdır.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*