Halkbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Hayalinizdeki Araca Ulaşmak, Halkbank’a Çok Kolay! 

Hayalinizdeki arabaya kavuşmak Halkbank’la çok kolay! İster sıfır ister ikinci el olsun, en uygun taşıt kredi avantajları Halkbank’tan. Her ihtiyaca uygun özel veya ticari araç alımlarında uygun faiz avantaları taksit ödeme seçenekleri ile Halkbankası müşterilerine her zaman olduğu gibi tam destek vermeye devam ediyor.  48 aya varan ödeme koşulları ile Halkbank taşıt kredisi kullanmak çok kolay ve avantajlı.  Ayrıca araç kaskosunu Halkbank’tan yaptıran müşterilerine de faiz indirim olanakları sağlıyor.

Herkesin hayalinde güzel bir araç sahibi olmak vardır. Son yıllarda Ev sahibi olmak gibi araç alımı da zorunlu ihtiyaçlar haline geldi. Piyasa şartları, gelir durumları nedeni ile çoğu insan hayallerindeki araca kavuşamamanın üzüntüsünü yaşayabiliyor.  İşte Halkbankası tamda bu anda her zaman sağladığı tam desteği ile ve uygun faizli taşıt kredi olanakları ile müşterilerinin yüzünü  güldürüyor. Yalnız taşıt kredisi kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Sıfır Araçlarda istenilen kredi sorunsuz olabilirken, ikinci el taşıtlarda kredi kullanımını etkileyen bazı faktörler olabilir. Bunların en önemlisi, istenilen ikinci el taşıtın yaşı ve kasko bedelidir. 5 ila 10 yaş veya üzeri olan ikinci el taşıtlarda kullanılmak istenilen kredi oranı değişebilmektedir. Bu nedenle ikinci el araç alırken araç yaşı, araç hasar kaydı olup olmadığına ve kasko değerine mutlaka dikkat edilmelidir.

Halkbankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Halkbankası taşıt kredisi kullanmadan önce, Halkbankası internet sitesi üzerinden taşıt kredisi hesaplama ile bir ön araştırma yapılabilir. Halkbank taşıt kredisi hesaplama seçeneği seçildikten sonra, istenilen tutar ve ödemesi düşünülen vade oranları seçildikten sonra otomatik olarak sistem tarafından bir hesaplama yapılır. Dilerseniz 48 aya varan vade seçenekleri ile hiç bunalmadan taksitlerinizi ödemeniz veya ilk iki taksitinizi iki ay ertelemeniz mümkün. Taşıt kredisi hesaplama işlemi yapıldıktan sonra kolayca başvuru işleminizi de tamamlayabilirsiniz. En hızlı bir şekilde sistem tarafından başvurunuz değerlendirilir ve gerekli bilgiler telefon veya mail yolu ile tarafınıza bildirilir. Halkbankası taşıt kredisi kullanmak üzere herhangi olumsuz durum yok ise, en yakın şubeye giderek taşıt kredisi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Halkbankası Taşıt Kredisi için Gerekli Evraklar Nelerdir?  

Halkbankası resmi olarak kredi işlemlerinizi tamamlamak için bazı evraklar istemektedir. Bunlar:

  • Nüfus Cüzdanı sureti
  • Çalışanlar için, ücret bordrosu, imza sirküsü, çalışmayanlar için gelir durumunu beyan eden bir belge
  • Kendi işi olan ve ticari araç alanlar için, Firmaya ait mali tablolar( En son döneme ait mizan, vergi levhası, gelir vergisi, imza sirküsü vs.)
  • Emekliler için emekli olduğu kuruma ait bir belge

Her bütçeye uygun özel avantajları ile Halkbankası Taşıt kredisinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için en yakın Halkbankası şubesine uğrayabilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*