ING Bank Kredi Başvurusu Ve Sonucunu Öğrenme

Çok uluslu ve merkezi Hollanda olan ING Grup bünyesinde olan ING Bank üst limiti 48 ay vadeli 0,99 faiz oranı ile kredi vermektedir. İNG BANK kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yok. İnternetten ING Bank sayfasına girdiğinizde buradan İNG BANK kredi başvurusu seçeneğini tıklayarak açılan sayfada istenilen bilgileri doldurmanız yeterli. Bu makalemizde sizlere Ing bank kredi başvurusu ve sonucunu öğrenme konusunda kolaylıkla aydınlanacağınız bilgiler vereceğiz.

ING Bank Kredi Başvurusu Nasıldır?

İng bankasının şuanda ki faiz oranı 0.99 dur,İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar en fazla 48 ay vade yapabilmektedir. Ing bankası kredi başvurusu yaptığınızda onaylanması halinde taksitlerinizi 3 ay erteleme alternatifi bulunmaktadır. Ingbank’a internet üzerinden ya da banka şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Ing Bank Kredi Başvuru İçin Gereken Evraklar

İng bank kredi başvuru için gereken evraklar oldukça basit açılan sayfaya T.C. kimlik numaranızı, aylık gelir bilginizi ve cep telefonu bilginizi girmeniz yeterli. Bu bilgilerden sonra istenildiği takdirde pasaport veya T.C. kimlik kartı, muhtarlıktan alınacak İkamet senedi veya size ait olan ve son üç aya ait olmak şartıyla elektrik, su veya telefon faturası, çalışılanlar çalıştıkları firmadan maaş bordro fotokopisi ve imza sirküsünün yer aldığı maaş yazısı ve Emeklilerde emekli olduğu kuruma ait kimlik kartı ile gelirlerini belgeleyen hesap cüzdanı istenmektedir.

Ing Bank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Yeni nesil sistem olarak görülen internet ,banka müşterilerinin ve kredi kullanmak isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu bir yöntem. Ing bank’ da internet bankacılığı ile Ing bank kredi başvuru sonucu öğrenme sadece bir tık ile mümkün. Bankanın sahip olduğu internet sitesine giriyorsunuz daha önce kullanmak için başvurduğunuz kredi çeşidinin üstüne tıklıyorsunuz, Türkiye cumhuriyeti kimlik numaranızı giriyorsunuz ardından başvuru sonucunuzu öğreniyorsunuz.Standart şartlarda bankalar 3 ile 7 gün arasında başvuru sürecinizin sonucu konusunda bilgi vermektedir. Fakat bazı durumlarda paraya ihtiyacınız olduğu için hemen ulaşmak istiyorsunuz. İng bank başvuru sonucu öğrenme için 0850 222 0 600 numaralı telefonu arayıp sonucu öğrenebilirsiniz.

 1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*