ING Bank Krediler 2018

İng Bank Konut Kredisi Başvurusu 2018

Günümüzde herkesin ihtiyacına göre nakit para ihtiyacı oluyor ve bu ihtiyacını bankaların kredilerinden sağlıyor. İhtiyacı olduğunda ihtiyaç kredisi, konut almak istediğinde konut kredisi veya taşıt almak istiyorsa taşıt kredisi yoluna başvuruyor. Bu yola başvurmanın ardından araştırmaya başlayan insanlar farklı faiz ve vade hizmetleriyle karşılaşıyorlar. ING Bank’ta bu konuda kredi vermekte ve diğer bankalardan farklı vade ve faiz oranları sunmaktadır. ING Bank’ın bu başvurularını randevu alarak, şubelerine giderek, internet üzerinden veya telefonla yapabilirsiniz.

ING Bank ihtiyaç kredisine ihtiyaç duyduğunuz zaman 4 çeşit ihtiyaç kredisiyle karşımıza çıkıyor. Bunlardan ilki yüksek tutarlı krediler. Yüksek tutarlı krediler 25.000TL ve üzeri ihtiyaçlarda başvurulması gereken kredi türü. En az tutar 25.000TL en çok tutar 100.000TL’dir bu ihtiyaç kredisinde. Kampanya 3-48 aya kadar vadelidir ve faiz oranı %1.54’tür. Krediden sigorta masrafı tahsis edilmektedir ve tahsis edilen ücret kişinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Bu para ana paranın %0.05’ini (binde beş) geçmemektedir. Müşterilerin faydalanacağını diğer 2 çeşit kredi ise biri mini kredi diğeri e-kredi’dir. E-kredi başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. 5000TL ve üzeri ihtiyaçlar içindir. Faiz oranı %1.69’dur fakat kredi notunuzun 1850 veya üzeri olması gerekmektedir aksi halde bu kampanyadan faydalanamazsınız. Mini kredi ise 5000TL ve altı kredilerde %2.39 faiz oranıyla karşımıza çıkmaktadır.

ING Bank konut kredisinde de diğer kredilerde olduğu gibi ekspertistin çıkarttığı fiyatın %80’ini size sunmaktadır kalan %20sini ihtiyaç kredisiyle ya da peşin tamamlamanız gerekmektedir. Konut kredisinde sunulan hizmetler ise şöyle 100.000TL üzerinden hesaplandığında 10 yıl vadede faiz oranı %1.55 geri ödemesi 222.218TL’ye denk gelmektedir. 5 Yıl vadede ise faiz oranı %1.59 toplam geri ödeme 157.247TL’ye denk gelmektedir.

ING Bank’ın taşıt kredisinde de insanlara sunabileceği alternatifler bulunmakta. Beğendiğiniz araba artık hayal değil sloganıyla kendini öne çıkartan banka 0km araçlar ile 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için bu krediyi kullanma şansını tanıyor. Krediyi çekerken teminat olarak satın alacağınız arabayı göstermeniz bu krediye başvuruda yeterli oluyor. Vadesi 3 aydan 48 aya kadar olan bu kredide faiz oranı %1.74’tür.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*