İş Bankası Düşük Faizli Yaz Kredisi 2018

İş Bankası Düşük Faizli Yaz Kredisi 2018

İş Bankası düşük faizli yaz kredisi kampanyasını genel hatlarıyla anlatmak gerekirse; tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i olarak hesaplanmaktadır ve tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV dahil edilmektedir. Yaz kredisi kampanyası 1 ay ve 35 ay arası vade için geçerlidir (farklı faiz oranıyla), 36 ay ve üzeri vade için kredi notu 1700 ve üzerinde olan tüketicilere geçerli olmaktadır. Yaz kredisi kampanyası kapsamında kredi notu 1.700 ve üzerinde olan tüketiciler her türlü ihtiyaçları için aylık %1,80’den başlayan faiz oranlarıyla 48 aya varan aylık eşit taksitlerle veya kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla kredi kullanabilmektedirler. Ek olarak kredi imkânı sağlayan İş Bankası aynı zamanda hayat sigortası yapmaktadır. Hayat sigortası prim tutarı; alınan kredinin tutarı, vadesi ve kredi kullananın yaşına göre değişmektedir.

İş Bankası yaz kredisine nasıl başvurulur?

Bu kampanyanın bitiş tarihi 31.07.2018 olmakla birlikte başvuru yöntemleri şu şekildedir:

Cep telefonundan başvuru yapmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000).

Ayrıca; İş Bankası’nın sunduğu bir hizmet olan İş Cep’ten, İş Tablet ‘ten, bireysel internet şubesinden, bankamatiklerden, telefon şubesinden (0 850 724 0 724), İş Bankası şubelerinden başvuru yapılabilmektedir. Başvuru yapılan kanaldan müşteriye geri dönüş hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. (Cep telefonu aracılığıyla)

İş Bankası şubelerinden yapılan başvuru olumlu sonuçlandığında İş Bankası’nın bir hizmeti olan İşCep’ten “Krediler”> “Kredim Hazır” menüsü aracılığıyla sözleşmeyi onaylayarak tekrar şubeye gitmeye gerek kalmadan, kredi hemen hesaba aktarılabilmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge talep edilen belgeler arasındadır. Banka tarafından gerekli görüldüğü durumlarda teminat ve kefil istenebilmektedir.

Maaşını İş Bankası’ndan alan tüketicilere ve emeklilere özel yaz kredisi imkânı

Yine kampanya kapsamında maaşlarını İş Bankası’ndan alan (maaş anlaşmalı olan) tüketiciler ile emeklilerin tüm ihtiyaçları için 48 aya kadar vadeli aylık eşit taksitlerle veya kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla kredi kullanma imkânı da mevcuttur.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*