İş Bankası Kredi Başvuru ve Sonucu Öğrenme Yöntemi

Tüm vatandaşlar bireysel ihtiyaçları ya da yatırım yapmak için banka kredilerine ihtiyaç duyar. İş bankası kişilerin bu isteklerine hizmet etmek için anında kolay kredilerle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.Bu makalemizde İş bankası kredi başvuru ve sonucu öğrenme yöntemi ile ilgili yararlı açıklamalarda bulunacağız. İş bankası ihtiyaç sahipleri için 4 adet kredi sunmaktadır. Bunlar hızlı kredi,ev kredisi,taşıt kredisi,ihtiyaç kredisi ‘dir. Şimdi İş bankası kredi başvuru işlemi nasıl yapılır bir göz gezdirelim…

İş Bankası Kredi Başvuru İçin İstenen Evraklar

İhtiyaç kredi başvuru ve hızlı kredi: Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, başvuru formu ve gelir düzeyinizi gösterir belge.

2/B kredisi için istenenler:Gayrimenkulün asal sahibi olduğunuzu ve tapu devrinin gerçekleşmesi için ödenmesi gereken tutarı belirten yazılı tebligatın yapılmış olduğu belge ile başvuru dekontu.

Taşıt kredisi : iş bankası sıfır km. araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar için ise satışı yapan kişiye ait araç tescil belgesi ve trafik belgesi istenmektedir.

Ev kredisi : tapunuzun fotokopisi ve tapu dairesinden alınacak ipotek, rehin olmadığına dair yazı istenmektedir.

İş Bankası Kredi Başvuru Ve Sonucu Nasıl Öğrenilir?

İş bankası yapmış olduğunuz kredi başvurusunu incelemeye alacak 3 gün içinde başvuru esnasında vermiş olduğunuz telefonu sayesinde size olumlu ya da olumsuz dönecektir. İş bankası kredi başvuru ve sonucu olumlu ise müşteri temsilcisi tarafından bankaya davet edileceksiniz.

Telefon bankacılığı ile İş bankası kredi başvuru ve sonucu yöntemi

0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak İş bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Bu görüşme esnasında temsilci İş bankası kredi başvuru ve sonucu konusunda size bilgi verecektir .Tek yapmanız gereken TC numaranızı vermek olacaktır.

İnternet bankacılığı ile İş bankası kredi başvuru ve sonucu öğrenme yöntemi:

İş bankasına ait olan web adresine giriyorsunuz. Yönlendirme sonucu istediğiniz kredi türünü seçiyorsunuz ,seçtiğiniz kredi miktarının sonuç butonuna basıyorsunuz, internet bankacılığı servisi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğuna dair bir bilgilendirme notunu sizinle paylaşıyor.

Sms ile İş bankası kredi başvuru ve sonucu öğrenme yöntemi nasıl yapılmaktadır?

Telefonlarınıza iş cep uygulaması indirerek iş bankası kredi başvurusu yapmak çok kolay. Sms kredi başvurusu için; nakit, TC kimlik no, kredi tutarı, aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak 4402′ ye kısa mesaj göndererek başvuruda İş bankası kredi başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*