İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018

Ülkemizde oldukça yüksek sayıda kredi kartı kullanılmaktadır. Her meslek grubundan ve her gelir grubundan kişiler farklı limitlerde kredi kartları kullanmaktadır. Kredi kartı limitleri yani kredi kartı ile yapabileceğiniz alışveriş sınırları sizlerin gelir durumlarına ve ödeme planlarınıza göre belirlenmektedir. On bin liralık kredi kartı çıkartabileceğiniz gibi iki bin liralık veya limitsiz kredi kartı da çıkartabilirsiniz.

Ne kadar limitli kredi kartı çıkartabileceğiniz ise tamamen başvuru sahiplerine bağlı olmaktadır. Daha önceden kredi borcu olmayan, kara listeye girmeyen ve kredi kartı taksitlerini zamanında ödeyen herkes kredi kartı başvurusu yapabilir ve kısa süre içerisinde de kredi kartını alabilir. İş Bankası kredi kartı başvurusu oldukça fazla yapılan bir banka olmaktadır.

İş Bankası yıllardan beri ülkemizde bankacılık alanında faaliyet gösteren ve yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlayan bir banka olmaktadır. Ayrıcalıkları ve birbirinden farklı şekillerde sunduğu avantajları ile İş Bankası kredi kartı başvuruları direkt olarak internet üzerinden online şekilde yapılmaktadır.

İş Bankasına Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası internet sitesine girdiğinizde kredi kartı başvuru bölümünü göreceksiniz. Bu bölümde öncelikle T.C kimlik numaranızı, iletişim numaralarınızı ve çıkartmak istediğiniz kredi kartı limiti ile türünü seçmeniz gerekmektedir. Tabi bu bilgilere ek olarak gelir belgelerini ve sigorta gibi diğer evrakları da sizden istenecektir.

Gerekli olan kişisel bilgileri girdikten sonra banka birçok inceleme yapacaktır. Yapılan incelemeler direkt olarak Merkez Bankası üzerinden yapıldığı için geçmiş dönemde hangi bankada borcunuz varsa ve bu borcun ödenmesinde sıkıntı yaşandıysa kredi kartı başvurusu iptal edilecektir. Fakat geçmişinde hiçbir şekilde kart borcu olmayan ve sicili temiz olan kişiler için ise kredi kartı başvuruları onaylanacaktır.

Bu onay süreci kişilere telefon yolu ile veya internet yolu ile bildirilecektir. Gerekli olan araştırmalar sonucunda sicili temiz olan kişilerin ve gelirleri düzenli olan kişilerin istedikleri limitlerdeki ve istedikleri özellikteki kredi kartları hazırlanacak ve en kısa sürede kurye ile gönderilecektir.

İş Bankası Kredi Kartı Online Başvuru İşlemleri

Kredi kartını sizlere ulaştıracak olan kurye aynı zamanda imzalanması gereken sözleşmeleri de sizlere getirecektir. Hiçbir şekilde banka şubelerine gitmeyecek ve hiçbir şekilde zaman kayıpları yaşamayacaksınız. Tüm hizmetler bizzat ayağınıza kadar gelecek ve kolayca İş Bankası kredi kartı sahibi olabileceksiniz.

Kuryenin sizlere getireceği evrakları imzalamalı ve kartınızı teslim almalısınız. Islak imza olması gereken bu belgeler banka şubesine ulaştıktan sonra kredi kartınız aktifleşecek ve hemen kullanım için uygun olacaktır. İş Bankası kredi kartı başvurusu işlemleri bu süreç dahilinde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda iş bankası kredi kartı başvurusunun takibini de internet üzerinden yapabilirsiniz. Veya bu takipleri ve bilgi alam sistemleri için telefon ile iletişim kurarak direkt müşteri temsilcilerinden de tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*