Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Günümüzde birçok bankalar müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına bazı kampanyalar gerçekleştirmektedirler. Bu kampanyalardan biri de kefilsiz olarak krediler sunmalarıdır. Dilerseniz makalemizin de ana konusu olan kefilsiz kredi veren bankalar hakkında detaylı olarak bilgiler sunalım.

Bilindiği üzere geçmiş dönemlerde hemen tüm bankalar kredi verme şartları arasında kefil şartını sürmekteydiler. Bu durumun beraberinde birçok bireylerin ihtiyaç duyduğu kredileri alamamasına neden olabilmekteydi. Dolaysıyla bireylerin bu anlamda mağduriyet yaşamaması açısından birçok bankalar ve hatta devlet bankaları dahi kredi verme koşulları arasında kefil talep etme şartını kaldırdılar.

İşte Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Şunlardır;

 • Finansbank
 • Deniz bank
 • Garanti bankası
 • Yapıkredi bankası
 • TEB
 • Şekerbank
 • İşbankası
 • INGbank
 • Fibabank
 • Akbank
 • Vakıfbank
 • Halkbank

Yukarıda da görüldüğü üzere kefilsiz kredi veren bankalar oldukça fazladır. Dolaysıyla artık hangi banka şubesine başvurursanız başvurun tercih ettiğiniz kredileri kefil göstermeden kolaylıkla alabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bu Banlardan Hangileri Daha Güvenlidir?

Kefilsiz kredi veren bankalar hakkında birçok bireyler tarafından uzmanlara sorulan sorulardan biri de bu hangilerinin güvenilir olduğu konusudur. Dilerseniz şimdi de bu konu hakkında bilgiler sunalım. Kefilsiz kredi veren tüm bankalar güvenilirdirler. Dolaysıyla bireylerin bu anlamda tereddüt yaşamalarının anlamsız olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz. Bu ayrıntı hakkında bilgiler sunduktan sonra şimdi de kefilsiz kredi olanaklarının neler olduğu hakkında bilgiler sunalım.

Kefilsiz Kredi Olanakları Nelerdir?

Kefilsiz kredi olanakları oldukça geniştir. Kefilsiz kredi olanaklarında ihtiyacınız doğrultusunda kredi

talep edebilir ve yüksek vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin konut kredisinde kefilsiz olarak kredinizi çekebilir ve 36 veya 48 aya varan vade seçenekleri ile taksit ödemelerini yapabilirsiniz.

Bu konu hakkında bilgi sunduktan sonra önemli bir ayrıntı hakkında bilgi vermekte fayda görmekteyiz. Birçok bireyler kefilsiz kredinin genelde yüksek faizli olduğunu sanmakta ve bu nedenden dolayı da çoğu zaman kefilsiz kredi almak konusunda tereddütler yaşamaktadırlar.

Oysaki uzmanlar bireylerin bu anlamda tereddüt yaşamasının anlamasız olduğunu sanılanın aksine kefilsiz kredinin yüksek faizli bir uygulama olmadığını normal bir kredi sunma seçeneği olduğunu belirtmektedirler.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar İle Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

Kefilsiz kredi veren bankalar ile iletişim kurmanız oldukça basittir. Tercih ettiğiniz bankanın internet sitesi üzerinden veya şubesine başvuru yaparak kefilsiz kredi olanaklarından faydalanmak istediğinizi belirtirseniz ilgililer sizden herhangi bir kefil talep etmeyerek istediğinizi yerine getirmektedir.

Uzmanlar Uyarıyor

Uzmanlar kefilsiz kredi konusunda bireylere bazı uyarılarda bulunmaktadır. Uzmanlar kefilsiz kredinin istenilen kredinin kesin olarak alınabileceği anlamını taşımadığını belirtmekte ve bu önemli ayrıntıya da bireylerin dikkat etmeleri gerektiğinin altını çizmektedirler.

Dolaysıyla uzmanlar kefilsiz kredi konusunda birçok bireylerin kredi alma konusunda yanlış kanılara sahip olduğunu belirtmekte ve bu anlamda bireylerin bilinçli hareket etmesi gerektiğinin altını çizmektedirler.

Not: Devlet bankaları da kefilsiz kredi olanakları sunmaktadır. Fakat bazı durumlara bireylerden kefil talep edebilmektedir. Dolaysıyla devlet bankalarından kredi talep eden bireylerin bu ayrıntıya da dikkat etmeleri gerektiğini belirtmek isteriz.

Makalemizde kefilsiz kredi veren bankalar hakkında detaylı olarak bilgiler sunduk. Sizler de kredilerinizi kefilsiz olarak almayı isterseniz yukarıdaki listede yer alan bankaların şubelerine başvurabilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*