Qnb Finansbank Konut Kredisi Başvurusu 2018

Qnb Finansbank

QNB Finansbank İle Hayalini Kurduğunuz Eve Kavuşmanız Çok Mümkün!  

Hayalini kurduğunuz eve QNB Finansbank ile sahip olmanız çok kolay. Herkesin ihtiyacına uygun  ve kolay ödeme koşullu cazip kredi avantajları ile müşterilerini zor durumdan kurtaran QNB Finansbank, konut kredisi başvurusu sabit faiz oranı ile gelirinize göre uygun taksit olanakları oluşturarak size yardımcı olmaktadır.

QNB Finansbank Konut Kredisi İle Hangi Kolaylıkları Sağlıyor?

Kiradan kurtulup bir ev almak birçok insanın hayalidir.  Qnb Finansbank konut kredisi olarak, Herkesin hayalinin bir adım ötesine gitmesine yardımcı oluyor. Konutlardaki artış sebebiyle zaman zaman zor durumda kalıp kimseden destek alamayanlar için QNB Finansbank, sağladığı desteklerle herkesin ev sahibi olması için uğraşıyor. Çoğu insan için ihtiyaç, bazıları için de yatırım amaçlı olmak üzere,  konut kredilerinde Qnb Finansbank aracılığı ile uygun faizli krediler ile satın almak istediği eve kavuşuyor.

Ayrıca Qnb Finansbank ile anlaşmalı olan konut projelerinden yararlanıldığında, qnb Finansbank konut kredisi olarak projeye uygun özel fırsatlar sunuyor. Mortgage adı verilen konut kredisi ile kira öder gibi rahatça ev sahibi olmak mümkün. Fakat konut kredisi için satın alınan ev üzerinden ipotek uygulanarak kredi olanağı sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise ihtiyaçlar ve olanaklar dahilinde çekilen kredi tutarının %20 sini peşin ödemek kaydıyla, konut kredisi ihtiyaç kredisine çevrilerek, konut üzerindeki ipotek kaldırılabilmektedir.

QNB Finansbank Konut Kredisine Başvurmak İçin Gerekli Evraklar Neleredir?

Qnb Finansbank Konut kredisi başvurusu avantajlarından yararlanmak için nerede olursanız olun en yakın Qnb Finansbank şubesine başvuru yapmanız yeterlidir. Kredi başvurusu yapmadan önce, gelir durumunuza göre zorlanmadan  ödeyebileceğiniz taksitleri, içinde bulunduğunuz şartları titizlikle gözden geçirip değerlendirmenizde fayda var. Qnb Finansbank Konut kredisi başvurusu için sizden bazı evraklar istenecektir.

İlk önce Kredi çekecek kişiye ait T.C nüfus cüzdanı ile Qnb Finansbank kredi başvurusu formu, eğer başkasına ait  iş yerinde veya resmi kurumda çalışıyor iseniz, size ait maaş bordrosu ile maaş üzerinde haciz veya borç bulunmadığına dair bir yazı gerekmektedir. Bunun dışında almak istediğiniz konuta ait tapu fotokopisi veya tapu bilgileri de istenmektedir.  Eğer serbest meslek sahibi iseniz, vergi levhası, yıllık gelir vergisi ile yine yıllık gelir giderinizin aktif olarak gösterildiği mizan istenilmektedir. Emekli iseniz, emekli olduğunuz kuruma ait emekli aylığı bildirim yazısı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Qnb Finans konut kredisi başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, uygun faiz, taksit ve diğer aşamalar ile ilgili gerekli olan öğrenmek istediğiniz her şeye uzman kadrosuyla hizmet veren Qnb Finansbank şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*