Qnb Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Qnb Finansbank

Belirli bir miktar para biriktirmiş olup kalan kısmını banka aracılığı ile temin ederek araç düşünenlerin en çok sıkıntı yaşadıkları durumların başında yüksek faiz oranları gelmektedir. Hayal edilen araca sahip olmak isteyenlerin yaşadığı bu problem karşısında, güncellenmiş 2018 yılı taşıt ve motosiklet kredileriyle, cazip indirimler ve kampanyalar sunan QNB Finansbank, 200.000 TL’ye varan miktarlar ve 48 aya varan vadelerle ihtiyaç duyulan nakit paranın kısa sürede karşılanması konusunda pratik çözümler sunmaktadır.

Uygun Faiz Oranları ve Kolay Ödeme Koşulları

Nakit konusunda sıkıntıya düşenlerin, düşük faiz avantajlarından yararlanarak www.qnbfinansbank.com web sitesi üzerindeki taşıt kredisi hesaplama uygulamaları ile kendi ödeme planını oluşturması mümkündür. Gerekli verilerin girilmesi sonucunda örnek maliyet tablosunun oluşturulduğu QNB Finansbank taşıt kredisi hesaplama motoru üzerinde, kredi tutarı, kredi aylık faiz oranı, kredi aylık vadesi, aylık taksit tutarı, alınacak ekstra ücretler ve yıllık toplam maliyet oranları detaylı bir şekilde aktarılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta banka tarafından zorunlu hayat sigortasının ve kasko sigortasının zorunlu tutulmasıdır. Bu sigorta banka aracılığıyla aracın markası, model yılı ve araç bedeline bağlı olarak fiyatlandırılıp yaptırılabileceği gibi, bankanın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta acentesi ile de yerine getirilmesi mümkündür.

Kısa Sürede Detaylı Ödeme Planlarının Oluşturulması

Taşıt kredisi hesaplama motoru üzerinde istenildiği takdirde kredi tutarına göre, istenilirse de aylık taksit tutarına göre hesaplamalarda bulunarak daha iyi fikir sahibi olunabilmektedir. Böylece girilen vade miktarı ve kredi tutarı sonucunda kısa sürede aylık taksit tutarı, toplam geri ödeme tutarı, toplam ödenecek faiz, kredi tahsis ücreti ve vergilere pratik bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Yalnız kredi hesaplama yapılması için bazı şartların da yerine getirilmesi önemlidir. Bunlar kredinin hafif ve ticari araçlar için kullanılması, 0 km araçta 48 ay, 6-8 yaş arası araçta ise 10 yılı geçmeyecek vadelerin yapılması, 0 km araçların toplam fatura tutarının 100.000 TL’ye kadar olan kısmının % 70’i, 100.000 TL’nin üzerindeki tutara sahip olanlarınsa % 50’sini geçmeyecek şekilde nakit talebinin yapılması gibi durumlar kredi hesaplama öncesinde göz önünde bulundurulmalıdır.

Müşteri Temsilcileri Tarafından Anında Geri Dönüş

QNB Finansbank taşıt kredisi hesaplama işlemlerini gerçekleştiren kişilerin yapması gereken diğer bir adım ise yine site üzerinde yer alan başvuru formunda yer alan ad, soyad, kimlik no, cep telefonu, çalışılmak istenen şube bilgilerinin girilerek onaylanmasıdır. Bu işlemin gerçekleştirilmesinden sonra banka müşteri temsilcileri tarafından aranılarak talep edilen kredinin banka tarafından olumlu ya da olumsuz sonuç bilgilendirilmesinde bulunulmaktadır.

Kredi sonucunu biraz daha hızlandırmak isteyenler ise en yakın QNB Finansbank şubesine giderek satın alınacak aracın 0 kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi, noter satış senedi, kimlik belgesi, ikametgah belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası, maaş bordrosu (gelir belgesi) evraklarını getirmesi yeterli olmaktadır.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*