Şekerbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş şeklinde 1953 yılında kurulduktan itibaren Türk bankacılık sektörünün önde gelen bankaları arasına giren Şekerbank verdiği kredilerle ticari hayata kaynak yaratmaktadır. Ayrıca bireysel kredilerle kişilerin finansman ihtiyacını karşılamaktadır. Bankadan kredi başvurusunda bulunan kişiler ve tüzel kişiler Şekerbank kredi başvurusu sonucunu öğrenme konusunda çeşitli alternatiflere sahiptir. Başvuru sırasında verilen bilgilere göre kredi kullanmak isteyenlere banka tarafından dönüş yapılmaktadır. Bunun için bankalar cep telefonu numarasından iletişime geçmektedir. Ayrıca SMS, e-mail gibi iletişim kanalları da bulunmaktadır. Bununla birlikte telefon bankacılık hattı olan 444 78 78 no.lu telefon numarası aranılarak da kredi başvuru sonucu öğrenilebilir. Şubelere gidilerek de başvurunun akıbeti sorulabilir.

Şekerbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme Yöntemleri

Yukarda belirtildiği üzere banka tarafından dönüş yapılmadan Şekerbank kredi başvurusu sonucunu öğrenme yollarından biri kullanılarak başvuru akıbeti öğrenilebilmektedir. Başvuru sürecinde ise internet şubesindeki yönlendirmeler yeterlidir. Bireysel internet şubesi müşterisi olanlar Başvurular menüsü altındaki Kredi Başvurusu butonuna tıklayarak başvurusunu yapabilir. ATM ile de başvuru yapılabilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra SMS gönderilerek de başvuru imkanı bulunmaktadır. Bankaya ait 444 78 78 numarasından müşteri temsilcisi ile irtibat kurulmak sureti ile de kredi başvurusu rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayrıca aynı numaradan kredi sonucunu öğrenmek de mümkündür. Başvuru için ödenmiş fatura örneği, kimlik fotokopisi, gelir ispatlayıcı dokümanlar, bordro gibi belgeler istenebilmektedir.

Şekerbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Bankaya ait 444 78 78 no.lu telefon bankacılığı hattından Şekerbank kredi başvurusu sonucu öğrenme mümkündür. Bu şekilde hemen sonuç alınabilmektedir. Ayrıca SMS ile de bildirim yapılabilmektedir. Teknolojiyi kullanmakta öncü olan bankalar, internet şubesi kullanılarak başvuru ve başvuru sonucunu öğrenme şansı tanıyor. Bankalara ait ATM’ler kullanılarak, şubeye gitmeden pek çok bankacılık işlemlerinin yanı sıra kredi başvurusu da yapılabilmektedir. Çeşitli başvuru sonucu öğrenme kanalları değerlendirildikten sonra müşteri temsilcileri cep telefonunuzla size ulaşarak olumlu veya olumsuz dönüş yapabilmekte, ayrıca SMS ile de başvuru sonucu hakkında bilgilendirme yapılabilmektedir. Ayrıca Şekerbank şubelerine uğrayarak da müşteri temsilcilerinden kredi başvurusu sonucu öğrenilebilir.

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*