Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Şekerbank’tan Şeker Tadında Taşıt Kredileri

Şekerbank’tan yine herkesi mutlu edecek şeker tadında krediler var!  Herkesin hayalini süsleyen taşıtlara Şekerbank’ın sağladığı kredi avantajları ile kavuşması mümkün. Şekerbank 2018 yılına uygun faiz seçenekleri ve sarsmayan taksit ödemeleri ile ihtiyacı olan herkesin aracına kavuşmasını sağlıyor. Sizde hemen şimdi istediğiniz aracı Şekerbank sitesinden Şekerbank taşıt kredisi hesaplama ile otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

Günümüz koşullarında artık ihtiyaç haline gelen taşıtlar, ekonomik durumların yetersiz olduğu durumlarda sağlanan kredi desteği ile zor olmaktan çıktı. Özellikle, sıfır kilometre ve ikinci el araçlarda kefil aranmaksızın 48 aya varan vadelerde kredi imkânı sunuluyor. Şekerbank her yıl olduğu gibi 2018 yılında da diğer bankalara oranla daha uygun faiz seçenekleri ile cazip teklifler sunuyor. Sıfır kilometre araç alımlarında kefil şartı olmaksızın, teminat olarak araç rehini üzerinden 50 bin Tl ye varan kredi kullanmak mümkün.

50 bin Tl ve üzeri sıfır model araçlarda da %50 oranında kredi imkânı sağlıyor. İkinci el taşıtlarda da 15 yaşa kadar kasko bedeli üzerinden 50 bin tl ye kadar %70 üzerinden, 50 bin tl yi aşan araçlarda %50 üzerinden kredi imkanı sağlıyor. Bu sayede ister bireysel ister ticari taşıt kredisi hesaplama yaparak, araç alımlarınızda Şekerbank’ın sağladığı kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca; yatırım amacı ile de istediğiniz aracı satın alabilir, taksitleri bitmeden satış yapabilirsiniz. İkinci el araçlarda da aracın yaşı ve kasko bedeli önemli olmakla birlikte, araca ait hasar kaydının olup olmadığının araştırılması kredi kullanımı açısından gereklidir.

Şekerbank Taşıt Kredisine Nasıl Başvurulur?

Şekerbank taşıt kredisine başvurmadan önce, Şekerbank internet sitesinden kredi hesaplama yaparak ön bilgi edinilmesi önemlidir. Daha sonra sistemin otomatik yönlendirmesi ile başvuru işlemlerini tamamlayarak ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Veya herhangi bir Şekerbank şubelerine giderek taşıt kredisi için başvuru yapabilirisiniz. Başvuru için gerekli olan evraklar:

* Şekerbank Taşıt kredisi başvuru formu
* Nüfus Cüzdanı fotokopisi
* Varsa gelir belgesi
* Çalışanlar için Ücret Bordrosu ve maaşında borcu yoktur yazısı, Firmaya ait imza sirküleri
* Firma sahibi olanlar için vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, mali veriler
* Sıfır araçlar için teklif faturası,  İkinci el araçlar için aracın ruhsat fotokopisi

İstenilmektedir. Gerekli olduğunda banka tarafından kefilde talep edebilmektedir. Şekerbank’ın taşıt kredileri hakkında detaylı bilgi almak için Şekerbank internet sayfasına bakabilir veya en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirisiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*