Senetle Alışveriş

Kredi kartı kullanmak istemeyen, kredi kartı limiti yetmeyenler ,elden taksitle para veririm diyenler için senetle alışveriş yapmak iyi bir yöntemdir. Mağazalarda müşterilerin bu talebini karşılamak için senetle cep telefonu, beyaz eşya, mobilya,bilgisayar ,ev tekstili gibi birçok ürünü senetle satmaktadır. Ülkemizde hangi ilde olursanız olun mutlaka senetle alışveriş yapacağınız mağazalar bulunmaktadır.Mağazaların kurumsal olması ,bilinir olması bir sorun yaşamamanız adına önemlidir.

Senetle Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Mağazalarda ürünleri beğendiniz senetle alışverişi bitireceksiniz borç senetleri düzenlenirken asla boş bırakılmamalıdır.
  • Ödeme tarihi net yazılmış olmalıdır.
  • Alışveriş tutarlarının yazıyla ve rakamla doğru yazılmış olmalı ve sonlarına sonradan ekleme yapılmaması için çizgi çekilmiş olması önemlidir.
  • Borcu ödedikten sonra senetlerdeki bilgiler imza size ait olup olmadığına bakıp alınız.

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Mobilya alacaksanız eğer birçok ilde yaygın olan :Yataş, Mondi, İstikbal, Bellona gibi firmalardan senetle alışveriş yaparak elden taksitle evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Evleneceksiniz beyaz eşyaya ihtiyacınız var hepsini bir arada senetle alabileceğiniz firmalar: Arçelik, Samsung, Bosch, Siemens , Vestel ,Profilo gibi firmalar kredi kartsız senetle ödeme yaparak televizyon, bulaşık makinası, eletrik süpürgesi gibi birçok ürünü senetle alabilirsiniz.

Online alışveriş yapabileceğiniz yerlerde bulunmaktadır.

  • Senetsepet.com
  • Mutluevim
  • cetinleras.com

Bu sitelerde aradığınızı bulabilirsiniz ve senetle alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla senetle alışveriş bilgisi için diğer sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Senetle cep telefonu almak için tıklayınız >>>

Senetle Motor almak için tıklayınız >>>

Senetle Araba almak için tıklayınız >>>İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*