Senetle Kredi

Bankalardan kredi çekmek isteyen ve çekemeyenler,kredi notu yetersiz olanlar, kara listede olup acil paraya ihtiyacı olanlar bu durumda nerelerden para bulurum diye araştırıp acil paraya ulaşmaya çalışan vatandaşlar çare bulmaya çalışmaktadırlar. Senetle para veren yerler size kredi verip senetle yada elden para verme yöntemini uygulamaktadır. Bu yöntem dar günlerinizde acil paraya ihtiyacı olanlar için bir yöntemdir.Alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Yerler

Yasal olmayan bazı tefeciler sizin dar gününüzün onlara fırsat olmasıyla beraber size senetle borç para verebilirim ,senet karşılığında kredi veririm ,hatta faizsiz kredi veririm gibi söylemlerle  size para vermeye çalışabilirler. İlk başta cazip gelebilir ama çok güvenilir olduğu söylenemez inanmamanızı öneririm.

Borç para veren zenginler ,borç para veren hayırseverler yada borç para veren vakıfların ilanı bazı yerlerde görülmektedir. Bu noktada onlarda sağlık sorunu olan gerçekten çok zor durumda olanlara yardım etmektedir. Her başvuru yapana malesef öyle bir yardım söz konusu değil. Ciddi anlamda zor durumda olanlara yardım ediyorlar.Ama yinede bazı borç para veren dernekler,vakıflar bazı şirketler ve hayırseverler oluyor borç para buralardan bulmanızı öneririm.

Yasal olan tefecilerden (ikrazatçı) borç para alabilirsiniz. Size senetle borç verip faizle geri alırlar ama daha düşük faiz oranı uygularlar ve BDDK tarafından denetlenirler.

Yasal Tefeciler

Kredi çekemiyorsanız tercih edebileceğiniz yer yasal (sanal) tefecilerdir. Sizden ne kredi notu ne de gelir belgesi istemezler sadece teminatlar isterler. Nerede bulabilirsiniz İzmir ,İstabul ,Ankara ,Diyarbakır ,Antalya, Muğla, Denizli gibi daha birçok ilde bulunan kuyumcular bu işi yapmaktadır.

Senetle Borç Verenler

Senetle kredi veren kuyumcular size nakit paraya ulaşmanız için kurtarıcıdır. İstanbul kapalı çarşı ,Bursa kapalı çarşı ,İzmir Kemeraltı gibi yerlerde 100.000TL ye kadar senetle borç alabilirsiniz.Senetle telefon satmakta nakit para bulma anlamında kullanılmaktadır. Teknoloji mağazalarından senetle alıp satarak nakit para elde edebilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*