Senetle Kredi

Bankalardan kredi çekmek isteyen ve çekemeyenler,kredi notu yetersiz olanlar, kara listede olup acil paraya ihtiyacı olanlar bu durumda nerelerden para bulurum diye araştırıp acil paraya ulaşmaya çalışan vatandaşlar çare bulmaya çalışmaktadırlar. Senetle para veren yerler size kredi verip senetle yada elden para verme yöntemini uygulamaktadır. Bu yöntem dar günlerinizde acil paraya ihtiyacı olanlar için bir yöntemdir.Alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Yerler

Yasal olmayan bazı tefeciler sizin dar gününüzün onlara fırsat olmasıyla beraber size senetle borç para verebilirim ,senet karşılığında kredi veririm ,hatta faizsiz kredi veririm gibi söylemlerle  size para vermeye çalışabilirler. İlk başta cazip gelebilir ama çok güvenilir olduğu söylenemez inanmamanızı öneririm.

Borç para veren zenginler ,borç para veren hayırseverler yada borç para veren vakıfların ilanı bazı yerlerde görülmektedir. Bu noktada onlarda sağlık sorunu olan gerçekten çok zor durumda olanlara yardım etmektedir. Her başvuru yapana malesef öyle bir yardım söz konusu değil. Ciddi anlamda zor durumda olanlara yardım ediyorlar.Ama yinede bazı borç para veren dernekler,vakıflar bazı şirketler ve hayırseverler oluyor borç para buralardan bulmanızı öneririm.

Yasal olan tefecilerden (ikrazatçı) borç para alabilirsiniz. Size senetle borç verip faizle geri alırlar ama daha düşük faiz oranı uygularlar ve BDDK tarafından denetlenirler.

Yasal Tefeciler

Kredi çekemiyorsanız tercih edebileceğiniz yer yasal (sanal) tefecilerdir. Sizden ne kredi notu ne de gelir belgesi istemezler sadece teminatlar isterler. Nerede bulabilirsiniz İzmir ,İstabul ,Ankara ,Diyarbakır ,Antalya, Muğla, Denizli gibi daha birçok ilde bulunan kuyumcular bu işi yapmaktadır.

Senetle Borç Verenler

Senetle kredi veren kuyumcular size nakit paraya ulaşmanız için kurtarıcıdır. İstanbul kapalı çarşı ,Bursa kapalı çarşı ,İzmir Kemeraltı gibi yerlerde 100.000TL ye kadar senetle borç alabilirsiniz.Senetle telefon satmakta nakit para bulma anlamında kullanılmaktadır. Teknoloji mağazalarından senetle alıp satarak nakit para elde edebilirsiniz.148 yorum

 1. Merhabalar 15 bin tl ye kadar ihtiyacı olan arkadaşlara sıfırbeşbeşüçyedibiraltısekizikisekizdört yardımcı olurum sadece whatsapptan iletişim kurun arayanlara cvp verilmez

 2. acil 2000 tl ye ihtiyac var.otel fotografcılıgı işletmem var.hazırlık yapmam lazım sezon başı turizm durgun.oyuzden 2000 tl acil lazım.2 taksitte ödeyebilirim.cevabınızı gmailadresime yazabilirsinis.yemli*****@gmail.com

 3. merhaba ço ama çok 50.000 tl ihtiyacım var avukatlık oldum birde üzerine tahahüt verdim
  15 gün sürem var borcu ödemek için ne olur yardım edin sıfır beş yüz kırk altı dokuzyüz altı çift sıfır doksan dört yalvarıyorum yardım edin

 4. istanbul içi birine borç verdim 10 yılı aşkındır paramı alamıyorum adamın adına hiç bişi olmadığı için mahkemelerde sonuçsuz kaldı alacaklı oldugum tutar 250.000 yardımcı olacak adam varmı ?

 5. Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
  Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
  Dosya Masrafı, Kefil, Gelir Belgesi İstenmemektedir.
  Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
  İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.
  Detaylı bilgi ve başvuru için ;

  📞 0543 74*****

 6. Merhaba Ankarada çalışıyorum kamu çalışanıyim 4154 tl net ve düzenli bodro maaşım var.. 20000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl odeyebilirim yardimci olursanız donus yaparsanız sevinirim

 7. Kamu personeliyim 20 bin tl ye ihtiyacım var ayda bin tl ödeme yapabilirim izmirde çalışıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. Rmzntktn35 mail adresim uzantısı ****dir.

 8. Arkadaşlar ben hafta önce fin*****@hotmail.com adresine mail atarak 9.000 tl kredi kullandım.Kendileri çok güvenilir firma olup 4 gün içinde kredimi banka hesabına yatırdılar, her ay düzenli şekilde verdikleri iban numarası ile banka hesabına yatırıyorum.İhtiyacı olan arkadaşlarım mail atarak bilgi alabilirler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*