Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi 2018

Alışveriş yapmak istiyorsunuz paraya ihtiyacınız var %1,47’den başlayan faiz oranıyla kolaylıkla başvuru yapacağınız ihtiyaç kredisinden başvuru yapıp kolayca paraya ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken internet yada mobil şubeden hafta sonu bile başvuru yapabilirsiniz. Yapı kredi bankası müşterisi değilseniz hemen başvur kısmından bankanın kredi talebinde bulunabilirsiniz yada en yakın banka şubesine de gidebilirsiniz.

Başvuru Yapmak İçin Gereken Evrakları

-Nüfus cüzdanı ve fotokopisi

-Gelir belgesi :

Çalışanlar için e-Devlet’e giriş yaparak emekli aylık bilgisi ,Kamu e-bordro veya sgk hizmet dökümü gelir belgelerini alabilir. e-devlet şifreniz yoksa eğer yapı kredi internet şubesi üzerinden e-devlete giriş yapıp gelir belgesine ulaşabilirler veya şubelere gidip sınırsız bankacılık köşelerinden yazıcıdan çıktı olarakta ulaşabilirler.Veya son 2 aya ait olan maaş bordrosu şirket yetkilisi tarafından imzalanmış olmalı , şirket imza sirküsü ile yetki belgeside gerekmektedir.

Eğer serbest meslek sahibi iseniz vergi levhası fotokopisi istenir.

Emekli iseniz maaş cüzdanı fotokopisi istenir.

Kira geliriniz var ise tapunuz ve kira kontratı fotokopisi gerekmektedir.

-Adres ve ikametgah belgesi için ise elektrik , su ,telefon , doğal gaz yani abonelik gerektiren bir kurum tarafından adınıza düzenlenmiş son 3 ay içinde olmak şartıyla fatura.3 ay içerisinde almış olduğunuz ikametgah belgeniz gerekmektedir.

 

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*