Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama 2018

Müşterilerinin hayalindeki taşıta sahip olması için uygun faiz ve ödeme koşullarıyla yüzleri güldüren Yapı Kredi Bankası, 2018 yılına özel seçeneklerle herkesin ayağını yerden kesmeye devam ediyor. 0 km ve 10 yaşa kadar 2.el araçlarda 48 aya varan vadelerle kefilsiz olarak kredi çekmek isteyenler banka şubelerini ziyaret edebilirler. İnternet üzerinden taşıt kredisi hesaplama hizmetinden yararlanarak ödenecek taksit tutarı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Masrafları

Aracını seçen bireysel ve kurumsal müşteriler 2018 yılına özel olarak hazırlanan düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile beğendikleri arabanın sahibi olabilirler.

  • Bireysel
  • Ticari taşıt kredisi vadeleri, faiz oranları, toplam masraf, maliyet ve aylık ödeme seçenekleri hakkında internet şubesi üzerinden bilgi aldıktan sonra bütçenize en uygun aracı seçmeye  başlayabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Başvuru için gerekli evrakları tamamlayanlar en yakın şubeyi ziyaret ederek Yapı Kredi taşıt kredisi hesaplama hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirler. Evrakların müşteri ve talep edilmesi halinde kefil için de hazırlanması gerekmektedir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Güncel adres bilgisi
  • 0 km araçlar için fatura ve
  • 2.el araçlar için ruhsat ve noterde hazırlanmış satış sözleşmesi ile başvuru işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

Taşıt kredisiyle ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler; 444 0 444 veya 0 850 222 0 444 no’lu telefonu arayabilirler. Çeşitli firmalarla sürdürülen kampanyalar eşliğinde özel ödeme planıyla dileyen herkes yeni araç satın alabilir veya aracını yenileyebilir.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*